Vítejte

Naše pokoje

Tower suite (tower apartmán)

Počet osob: 2-4, od 198,-

Tohle exkluzivní a elegantní apartmá se rozkládá na 2 podlažích a nachází se v historické budově. V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a moderní koupelna. Na druhém patře je ložnice z borovicového dřeva, šatník a volně zavěšené lanové lůžko. Součástí apartmá je také krb a podlahové topení. Můžete využít bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Vezměte prosím na vědomí, že Tower Suite se nachází ve vnější budově, přibližně 100 metrů od hotelu.

Sky suite Palais (Sky Palais apartmán)

Počet osob: 2-4, od 225,-

Tenhle luxusní apartmán extra třídy s panoramatickým výhledem na celé údolí Gastein se rozprostírá na 75 m2. Skládá se z jedné ložnice a velkého obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou na víno. Suita Sky nabízí kvalitní zařízení a vybavení s volně stojící vanou. Apartmán se nachází na nejvyšším patře budovy Palais Norica a je obklopen prostornou panoramatickou terasou.

Sky Suite

2-pokojový Suite Palais (2-pokojový apartmán Palais)

Počet osob: 2-4, od 159,-

Velká ložnice a obývací pokoj, samostatný dětský pokoj, koupelna se sprchou/WC, váha, fén, kosmetika, župany, ručníky do sauny, pantofle, HD TV s plochou obrazovkou, rádio, telefon s funkcí baby-look, WLAN zdarma, trezor, mini bar, rozkládací pohovka, útulné posezení se stolem, balkon, cca 40–48 m2. V našich apartmánech jsou k dispozici varné konvice pro přípravu čaje a kávy!

1-pokojový Suite Palais (1-pokojový apartmán Palais)

Počet osob: 2-4, od 139,-

Velká ložnice a obývací pokoj, koupelna se sprchou/WC, váha, fén, kosmetika, župany, ručníky do sauny, pantofle, HD TV s plochou obrazovkou, rádio, telefon s funkcí baby-look, WLAN zdarma, trezor, mini bar, rozkládací pohovka, útulné posezení se stolem, balkon, cca 32–40 m2. V našich apartmánech jsou k dispozici varné konvice pro přípravu čaje a kávy!

1-pokojový Suite (1-pokojový apartmán)

Počet osob: 2-4, od 139,-

Apartmán je vybaven vanou/sprchou, samostatným WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením, cca 36 m2. V našich apartmánech jsou k dispozici varné konvice pro přípravu čaje a kávy!

Dvoulůžkový pokoj Palais

Počet osob: 2, od 134,-

Dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchou/WC, váha, fén, kosmetika, župany, ručníky do sauny, pantofle, HD TV s plochou obrazovkou, rádio, telefon s funkcí baby-look, WiFi zdarma, trezor, mini bar, prostor se stolkem, balkon. Rozloha přibližně 25 m2.

Dvoulůžkový pokoj s balkonem

Počet osob: 2-4, od 134,-

Pokoj je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha 28 m2.

Dvoulůžkový pokoj KLASIK

Počet osob: 2-3, od 126,-

Pokoj je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha 28 m2.

Dvoulůžkový pokoj JUNIOR s balkonem

Počet osob: 2, od 124,-

Pokoj je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha přibližně 18 m2.

Dvoulůžkový pokoj JUNIOR bez balkonu

Počet osob: 2, od 116,-

Pokoj je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha přibližně 17 m2.

Doppelzimmer Junior ohne Balkon

Jednolůžkový pokoj s balkonem

Počet osob: 1, od 142,-

Pokoj je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha přibližně 15 m2.

Jednolůžkový pokoj bez balkonu

Počet osob: 1, od 134,-

Jednolůžkový pokoj bez balkonu je vybaven vanou/sprchou (většinou s tropickou sprchou), WC, váhou, fénem, telefonem s přímou volbou, TV s plochou obrazovkou, rádiem, WiFi, trezorem a útulným posezením. Rozloha přibližně 15 m2.

Doppelzimmer Junior ohne Balkon