Všechny nabídky Hotelu Norica v Bad Hofgasteinu

4-hvězdičkový prvotřídní Hotel Norica se nachází v samém srdci města Bad Hofgastein - uprostřed pěší zóny. A pokud jde o pohodlí a služby, překročí vaše nejvyšší očekávání. Jednou z obzvláště top vymožeností je podzemní vyhřívaný chodník, který vám poskytne přístup do lázeňského střediska Alpentherme Gastein přímo v županu a pantoflích.

Naši hosté také mohou využít hotelové keltské lázně – odpočiňte si způsobem, jakým relaxovali staří Keltové.

Technologii milující hosté také naleznou to, co hledají - 30 MBit vysokorychlostní WiFi zaručuje rychlý přístup k internetu, pro více než jenom kontrolu e-mailu.

5 = 4 KRÁTKÝ TÝDEN v zimě, darujeme vám celou neděli!

Platí v zimním období mimo hlavní sezónu, lze rezervovat také 6 = 5 a 7 = 6 nocí od 01.12. - 23.12.2020, 09.01. - 29.01.2021, 27.02. - 05.04.2021.

za osobu (Hotel Norica)
od € 660,-

Ski & Fun v termálních hotelech Thermenhotels Gestein včetně 6-denního skipasu Amadé

Nová kabinová lanovka SCHLOSSALMBAHN – ekologická - moderní - multifunkční!! 1 150 vertikálních metrů za pouhých 10 minut!

za osobu (Hotel Norica)
od € 1.339,-

Velikonoční rodinný speciál v Gasteinu

Velikonoční svátky v Gasteinu jsou opravdu speciálním zážitkem! Můžete už cítit ve vzduchu jaro, zima a chlad nejsou problémem, a díky tomu lze vytěžit z lyžování maximum.

za osobu (Hotel Norica)
od € 1.522,-

Rodinný hit v Thermenhotelech

Rodinám v Thermenhotelech se v létě daří, protože všechny děti do 10 let (od 3 nocí) v pokoji svých rodičů s přistýlkou ​​jsou naši hosté zdarma (s minimálně 2 plně platícími hosty ve dvoulůžkovém pokoji nebo jeden rodič s dítětem). Děti jsou hosty, kteří se ptají na cestu - v Gasteinu jich najdete mnoho!

za osobu (Hotel Norica)
od € 426,-

5 = 4 Krátký týden v nízké letní sezóně

Relaxujte od neděle do pátku v jednom z Thermenhotelů Gastein. Dáme vám celou neděli zdarma!

za osobu (Hotel Norica)
od € 625,-

"Vdechněte hory" Jarní Joga Gastein

Mnoho renomovaných učitelů jógy nabízí široký program s cvičením pro každého během kurzu "Vdechněte hory" v Gasteinu.

za osobu (Hotel Norica)
od € 426,-

"Fontána mládí" v Thermenhotels Bad Hofgastein

Minerální voda z Gasteinu zdarma! Na pozvání hotela vám každý den dáme láhev minerální vody Gastein na osobu ve vašem pokoji. A pokud si rezervujete 7 nocí, dáme vám jednu noc zdarma!

za osobu (Hotel Alpina)
od € 576,-

Zdroj inspirace - Joga - podzim 2018 v Bad Hofgasteinu

Dny jsou kratší, teploty jsou mírnější a příroda se změní na zemité, zlaté tóny. V této době můžete své baterie dobít v Gasteinu. Mnoho renomovaných učitelů jógy nabízí široký program školení a kurzů v různých stylech jógy během akce "Zdroj inspirace" v Bad Hofgasteinu – Jóga Podzim.

za osobu (Hotel Norica)
od € 426,-