Apartmány - pokoje

Naše apartmány

Apartmán Angelika 1, max. 5 osob

Počet osob: 5, od 108,-

Apartmán č. 1 (cca 100 m²) ve Villa Angelika disponuje následujícím vybavením: vstupní hala, kuchyň, obývací pokoj včetně dvoulůžkové rozkládací pohovky, 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s francouzskou postelí o šířce cca 1,20 m), koupelna/WC, rádio, barevná satelitní TV, telefon s přímou volbou, myčka nádobí, jižní terasa, velká zahrada s prostorem na opalování.

Apartmán Angelika 2, max. 2

Počet osob: 2, od 75,-

Apartmán č. 2 (cca 25 m²) ve Villa Angelika disponuje následujícím vybavením: kuchyň, kombinace obývací pokoj/ložnice, koupelna/WC, rádio, barevná satelitní TV, telefon s přímou volbou a jižní balkon.

Apartmán Angelika 3, max. 3 osoby

Počet osob: 3, od 88,-

Apartmán č. 3 (cca 30 m²) ve Villa Angelika disponuje následujícím vybavením: kuchyň, obývací pokoj, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC, rádio, barevná satelitní TV, telefon s přímou volbou a balkon na jih nebo na západ.

Apartmán Frohsinn, max. 5 osob

Počet osob: 5, od 108,-

Apartmán ve Villa Frohsinn (cca 100 m²) disponuje tímhle vybavením: vstupní hala, kuchyň, obývací pokoj včetně dvoulůžkové rozkládací pohovky, 2 ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s 2 samostatnými lůžky), koupelna/WC, rádio, barevná satelitní TV, telefon s přímou volbou, myčka nádobí.