Hotel a lázne, wellness v Bad Hofgasteinu

Lázeňské hotely Gastein situovány v jednom z nejkrásnějších regionů Rakouska, vám otevřou dveře do světa relaxace, sportu a luxusu. Ať už je jaro, léto, podzim nebo zima, ať už jde o dovolenou nebo lázně, zde vždy najdete prostor pro relaxaci a rozvoj vašich individuálních přání a potřeb.

Ponořte se do svých myšlenek a nechte se inspirovat. Nechte vzplanout svou představivost nebo jen tak odpočívejte. Vzhledem ke kombinaci wellnessu nejvyšší kvality na jedné straně, a sportu, krásy, zdraví, zábavy a dobrého jídla, kulinářství na straně druhé, se promění vaše návštěva na nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Nemějte strach udělat to, co jste vždycky chtěli – to je naše nabídka. Tenhle pocit pocítíte od okamžiku, kdy vstoupíte do jednoho z našich lázeňských hotelů a přivítá vás přátelský a pozorný personál.

Přestaňte snít o místě, které vám poskytne nezapomenutelný oddych – přestávku od každodenního života. Lázeňské hotely Gastein Vás zvou objevovat svět relaxace a mnoho dalšího. Čekají jenom na vás!

Hotel Norica ****s

Hotel Norica je 4 hvězdičkový hotel vyšší kategorie, který se nachází přímo v centru města Bad Hofgastein na pěší zóně a splňuje nejvyšší standardy ve všech ohledech.

Hotel Alpina ****

Náš okouzlující, půvabný a zároveň tradiční hotel Alpina v centru města Bad Hofgasteinu má 67 pokojů, příjemnou recepci a lobby, lounge (společenskou místnost) s krbem a také oblíbený lounge bar z borovice piniové.

VÍTEJTE V NEJLEPŠÍM MÍSTE NA SVĚTE – BAD HOFGASTEIN

Objevte nyní lázeňské termální hotely Gastein – především 4-hvězdičkový Hotel Norica (s nově otevřeným Palais Norica), 4-hvězdičkový Hotel Alpina, a Hotel Tauernblick (3-hvězdičkový ale s potěšením jako ze 4-hvězdičkovém hotelu) v krásném městě Bad Hofgastein. Neboli si užijte apartmány ve Villa Frohsinn nebo Villa Angelika – týmy lázeňských hotelů Gastein jsou vám k dispozici. Ať už jde o ideální volbu pro lyžování v zimě nebo relaxační turistický týden v létě.

V každém případě, k dispozici je Alpine Spa Gastein (32 000 m2 wellness oázy pro hosty Hotelu Norica), léčiva jeskyně a údolí Gastein – pro krátký odpočinek určený k relaxaci neboli dokonce i pro 1 nebo 2 týdenní pobyty. Nechte se svést a inspirovat se!

Facebook
Stat se fanouškem teď! Na Fanpage

DOVOLENÁ V BAD HOFGASTEINU

Uvolněte se, zrelaxujte a užívejte si. V údolí Gastein se dovolenkové sny stávají skutečností. Ať už jde o léčbu v lázních hotelů, nebo dokonce i celý den v Alpine Spa Gastein, žádné přání nezůstávají nesplněná. Zejména v přechodných ročních obdobích, na jaře a na podzim, nabízí údolí Gastein pro hosty z celého světa toho hodně. Během slunečních hodin turistiku nebo procházku v parku – a v případě nepříznivého počasí čas strávený v lázních. Program doplňuje rozmanitá kuchyně hotelu. Speciálně v Hotelu Tauernblick zaplatíte za 3 hvězdičky, ale vychutnáte si 4 hvězdičkový Hotel Alpina.

Proaktivně v sauně, klidně v radonových štolách – ve městě Bad Hofgastein je vše harmonizováno. V letních nebo zimních měsících jóga a lyžování – v středisku Bad Hofgastein, v centru údolí Gastein, všechna zařízení a atrakce jsou dostupné pěšky, nebo dokonce i přes vnitřní chodbu z Hotelu Norica do Alpine Spa. Čistota Gastein, prožijete nedotčenou přírodu spojenou se skvělým komfortem a infrastrukturou. Snadno přístupné, ale klidné.